Aktualności

Z optymizmem w Nowy Rok 2021

2021-01-18

Pod koniec ubiegłego roku dostarczyliśmy naszemu dealerowi z Holandii dwie profesjonalne przyczepy Kobra do oczyszczania kanalizacji. Jedna z nich został dodatkowo wyposażona w innowacyjny system mycia ulic wodą pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem środka chemicznego.


Pierwszy samochód ciśnieniowy Kaiser ECO napędzany bioCNG w czeskiej Pradze!

2020-12-28

Pierwszy samochód ciśnieniowy Kaiser ECO napędzany bioCNG w czeskiej Pradze!

Praskie przedsiębiorstwo wodociągowo‑kanalizacyjne PVK odebrało pod koniec sierpnia br. pojazd ssąco‑płuczący Kaiser ECO na podwoziu Scania G410 z 13‑litrowym silnikiem gazowym przystosowanym do zasilania sprężonym biogazem. To pierwszy taki samochód w Europie Środkowej, ale nie ostatni: doświadczenia PVK są bacznie obserwowane przez producenta, który już przygotowuje kolejny egzemplarz. Zaplanowany na wiosnę cykl pokazów, których będzie bohaterem obejmie także Polskę, z centralną prezentacją na bydgoskich targach kanalizacyjnych, oczywiście jeśli COVID nie stanie na ich przeszkodzie.


Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

2020-12-22

Wesołych Świąt

Zdrowych, spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia

oraz pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym Nowym Roku
życzy

KanRo Ltd Sp. z o.o.


Rozwiązanie dla zatkanych przewodów rurowych – korki pneumatyczne marki Vetter

2020-10-19

Zablokowane przewody rurowe to częsty problem, z którym spotyka się każdy hydraulik. Taka sytuacja wymaga zastosowania korków pneumatycznych. Firma KanRo oferuje korki zatykające niemieckiej firmy Vetter, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam gdzie przewód rurowy sprawia wyjątkowe problemy. 


KanRo w dobie pandemii…

2020-06-26

aż miło popatrzeć 🙂


Następna strona »
×
Zadaj pytanie

Formularz


    Facebook